AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 335 000 zł
lub 1 425 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Dom w zabudowie bliźniaczej, Zamość ul. Miodowa. Cena 335 tys. zł.

Budynek mieszkalny  w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony,z garażem.  


Nieruchomość położona na nowoczesnym i zurbanizowanym osiedlu Rataja, przy ul. Miodowej w Zamościu.

Powierzchnia użytkowa domu (bez garażu i piwnic)- ok. 145 m2

 

Budynek ciekawie zaprojektowany - na parterze znajduje się dwa przestronne pokoje oraz łazienka.  Z parteru można wejść schodami na półpiętro gdzie zlokalizowany jest obszerny salon połączony z jadalnią i kuchnią. Daje to dużo otwartej przestrzeni, jednocześnie rozwiązanie takie pozwala na wydzielenie ścianą tych pomieszczeń. Z salonu  jest wyjście na balkon.

Z poziomu półpiętra schodami można wyjść na wyższą kondygnacje (pierwsze piętro) gdzie znajdują się trzy sypialnie (w tym jedna z balkonem) oraz łazienka. Z poziomu piętra można wyjść na strych, który daje możliwość przekształcenia na mieszkalny.

Całość budynku jest podpiwniczona. W tej części znajduje się garaż dwustanowiskowy, kotłownia i inne pomieszczenia gospodarcze.

 

Przybliżona powierzchnia użytkowa poszczególnych pomieszczeń:

Parter

1 - Przedpokój - 9m²

2 -  Łazienka - 5m²

3 -  Schody - 4m²

4 -  Pokój  - 25m²

5 -  Pokój  - 9m²

       SUMA: 52,0 m²

 

Półpiętro:

Salon + jadalnia + kuchnia + spiżarka   - 41 m²

 

 

Piętro:

1 - Przedpokój - 6m²

2 -  Łazienka - 5m²

3 -  Schody - 4m²

4 -  Pokój  - 14m²

5 -  Pokój  - 12m²

6 -  Pokój  - 11m²

       SUMA: 52,0 m²

 

Działka 406 m², ogrodzona.

 

Do budynku są podłączone wszystkie media: elektryczne (również „siła”), wodno-kanalizacyjne (z sieci miejskiej), gazowe, centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe)

 

Stolarka –okna nowe PCV. Drzwi zewnętrzne metalowe, ocieplone.

Ściany murowane z betonu komórkowego, warstwowe, docieplone styropianem, od wewnątrz otynkowane. W pokojach na podłogach położono panele, na całym półpiętrze i przedpokojach -terakotę. Łazienki – glazura i terakota.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu z przedstawicielem biura.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: