AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 580 000 zł
lub 2 467 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Dom wolnostojący w Szczebrzeszynie, działka 1000 m2 . Cena 580 tys. zł

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w latach 2002- 2004. Dom bardzo funkcjonalny, wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Dom jest ergonomicznie podzielony na strefę dzienną na parterze i nocną na piętrze.

W strefie dziennej - ogólnodostępnej znajduje się: obszerny salon, połączony z kuchnią, pokój, łazienka, wc, kotłownia, wiatrołap, garaż. Z salonu można bezpośrednio wyjść na taras. Strefa nocna zlokalizowana jest na piętrze dokąd prowadzą ciekawie wykonane schody. Usytuowane są tam trzy pokoje (sypialnie) oraz łazienka i wc.   Wszystkie pomieszczenia na piętrze są bardzo przestronne co umożliwia bardzo wygodne z nich korzystanie. Jeden z pokoi  ma dostęp do balkonu od strony południowej.

Cześć gospodarcza domu to przede wszystkim kotłownia gdzie znajduje się wysokiej klasy piec gazowy dwufunkcyjny marki „Buderus” wraz z niezbędnym osprzętem.

Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 170 m² (+ przestronny strych )

 

Dom o solidnej konstrukcji, kryty blachodachówką firmy „Rukki” , wykończony w wysokim standardzie.

 

Media: prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja, światłowód, ogrzewanie gazowe.

 

 

Okna dobrej jakości z drewna mahoniowego, podobnie jak brama garażowa. Drzwi zewnętrzne ocieplone, antywłamaniowe.

 

Cena sprzedaży zawiera  wiele elementów wyposażenia domu m.in.:

- zabudowę kuchni: meble wraz z częścią AGD;

- zabudowę sypialni;

- zabudowę korytarza;

- wysokiej klasy armaturę łazienkową

 

 

Działka 1000 m2  ogrodzona i zagospodarowana – liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na pozostałej części kostka brukowa oraz trawnik.

 

W skład nieruchomości wchodzą dwa garaże jednostanowiskowe: jeden w bryle budynku, drugi jako budynek połączony wspólnym dachem z domem. Bramy garażowa ocieplona

 

Nieruchomość bardzo atrakcyjna, o niecodziennie wysokim standardzie, bardzo zadbana, wykonana z duża starannością i dbałością o szczegóły.  Dom jak i działka nie wymagają inwestycji.

Nieruchomość położona w cichej okolicy z dala od zatłoczonych i głośnych ulic a  jednocześnie z dobrym dostępem do szkół, przedszkola, służby zdrowia, urzędów, sieci sklepów.

 

Dom zlokalizowany w  Szczebrzeszynie (Klemensów) w bliskim sąsiedztwie roztoczańskich lasów,  licznych ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych.

W niedalekiej odległości od Szczebrzeszyna znajduje się:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne, uzdrowisko w Krasnobrodzie , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 20 km Zamość

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.
Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: