AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 185 000 zł
lub 787 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Budynek usługowo – mieszkalny w Tomaszowie Lubelskim, cena 185 000 zł.

Przedmiotem sprzedaży jest budynek murowany wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym.

Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji w centralnej części Tomaszowa Lubelskiego – Dzielnica Śródmieście.

Budynek wybudowany z solidnych materiałów, ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych „MAX”, dach kryty blachodachówką.

Wszystkie okna PCV.

Budynek wyposażony w instalację elektryczną i wodociągową, wydane warunki do przyłączenia do sieci gazowej i kanalizacji.

 

Powierzchnia użytkowa budynku:  66,32 m2

Powierzchnia zabudowy:  46,50 m2

 

W pobliżu budynku znajdują się Urząd Miasta, Starostwo, banki, przychodnia, szkoły, przystanki autobusowe oraz inne lokale handlowo-usługowe.

Działka o powierzchni 138m2.

 

Ze względu na usytuowanie budynek stanowi bardzo dobre miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Dodatkowym atutem są funkcje mieszkaniowe  tej nieruchomości.

 

Zakup nieruchomości to pewna lokata kapitału, możliwość wynajęcia dla przedsiębiorcy chcącego prowadzić bar, aptekę, biuro rachunkowe, salon fryzjerski lub inną działalność komercyjną.Prezentacje nieruchomości po wcześniejszym  umówieniu z przedstawicielem biura.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: