AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Dom wolnostojący w Jarosławcu, działka 1097 m2 .Sprzedany!

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w latach 2000-2001. Dom bardzo funkcjonalny i przestronny, w pełni podpiwniczony.

Wnętrze domu to przede wszystkim dwie kondygnacje mieszkalne. Parter to obszerny salon z nastrojowym kominkiem,  pokój, kuchnia, łazienka, , wiatrołap. Na piętrze (poddaszu) znajdują się trzy sypialnie (w tym dwa z wyjściem na balkon), przestronna łazienka, wc i garderoba. Cześć gospodarcza domu znajduje się w piwnicy: jest tam garaż na dwa samochody, kotłownia i mniejsze pomieszczenia gospodarcze.

 

Dom solidnie wybudowany, ściana trójwarstwowa, ocieplony, kryty blachą (wymieniona w maju 2018r.)

 

 

Powierzchnia użytkowa domu (bez piwnic) wynosi ok. 160 m²

 

 

Stolarka okienna: okna PCV (wymienione w 2016r.). Drzwi zewnętrzne nowe – docieplone.

 

Media: energia elektryczna, gaz (doprowadzony do budynku), woda (wodociąg + ujęcie własne), kanalizacja.

 

Ogrzewanie: piec na paliwo stałe oraz kominek, CW z solarów i pieca węglowego.

 

Działka 1097 m2   ogrodzona i zagospodarowana – liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na pozostałej części kostka brukowa, ogród warzywny oraz trawnik. Na działce jest również drewniana altana ogrodowa.

 

 

Nieruchomość położona w odległości kilkuset metrów od drogi Zamość – Hrubieszów (droga krajowa nr 74)  i ok. 5km od granic miasta Zamość.

 

Nieruchomość bardzo atrakcyjna z uwagi na jej stan, jak również bardzo dobry dojazd do Zamościa. Cena sprzedaży zawiera część wyposażenia domu.

 

 

Sprzedany!

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 

liczba odwiedzin: