AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 310 000 zł
lub 1 319 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Budynek mieszkalny w Szczebrzeszynie. Cena 310 tys. zł.

          Dom jednorodzinny , wolnostojący, wyremontowany w 2006 roku. Dom parterowy, z możliwością adaptacji poddasza, kryty blachodachówką.

 

Powierzchnia użytkowa domu– ok. 110 m2

 

Dom drewniany z bali, dodatkowo odeskowany.

Domy z zdrowego i ekologicznego surowca jakim jest drewno bardzo dobrze wpływają na zdrowie i samopoczucie, a szczególnie ludzi cierpiących na różnego rodzaju alergie. Drewno jako surowiec naturalny, posiadający zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach, przyjazny mikroklimat wnętrza budynku .

 

Pomieszczenia:

4 pokoje (22 m2, 22 m2, 15 m2, 15 m2 ), kuchnia, przedpokój ,ganek

Stolarka okienna: okna PCV. Drzwi zewnętrzne ocieplone.

 

Media: prąd, wodociąg, kanalizacja (szambo). Istniej możliwość podłączenia gazu.

CO i CW  z kotła na paliwo stałe

 

Działka o powierzchni 2 437 m2 o wymiarach ok. 22 x 64 m., ogrodzona.

Działka zlokalizowana ok. 20 km od granic miasta Zamość, przy drodze krajowej nr 74.

 

Szczebrzeszyn to ciekawe miasteczko historyczne leżące nad samym Wieprzem niedaleko Zamościa na malowniczym Roztoczu. W bliskiej odległości lasy, obok szereg turystycznie atrakcyjnych miejsc, np. wąwozy lessowe, Ścieszki rowerowe i piesze,   jeziora Echo i Rudka w pobliskim Zwierzyńcu,  spływy kajakowe.

 

Koszty pośrednictwa pokrywa Sprzedający

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: