AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 430 000 zł
lub 1 848 zł miesięcznie*

Budynek mieszkalny w Bondyrzu. Cena 430 tys. zł.

          Komfortowy budynek jednorodzinny , wolnostojący, całkowicie przebudowany w 2013 roku. Dom parterowy, solidnie ocieplony, z poddaszem użytkowym oraz obszerną wiatą na samochód. Budynek bardzo funkcjonalny, wykonany przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Na parterze znajduje się kuchnia z jadalnią połączona z salonem, sypialnia, duża łazienka, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze. Poddasze mieści obszerny pokój, łazienkę oraz dwie garderoby.Dom murowany, stylowy, energooszczędny, kryty blachą (blacha na rąbek) Budynek zadbany, dla 3-4 osobowej rodziny. Dom przygotowany do zamieszkania bez większych nakładów finansowych.

 

Powierzchnia użytkowa domu– ok. 90 m2

Pomieszczenia:

Parter – salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, sypialnia, łazienka (z wanną), klatka schodowa, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze

Poddasze – obszerny pokoj, łazienka (z kabiną prysznicową), dwie garderoby,  przedpokój,

 

Stolarka okienna: okna PCV z dwustronną okleiną. Drzwi zewnętrzne ocieplone.

 

Media: prąd (wraz z „siłą”), gaz, woda (ujęcie własne, zamontowana pompa głębinowa firmy Grundfos), kanalizacja (szambo).

CO i CW  z kotła gazowego.(piec gazowy dwufunkcyjny firmy Buderus).

 

Cena sprzedaży zawiera  część elementów wyposażenia domu m.in.:

- zabudowę kuchni: meble, AGD (kuchnia gazowa z piekarnikiem, okap elektryczny, zmywarka, lodówka z zamrażarką)

- zabudowę wiatrołapu;

- wyposażenie łazienek

 

 

 

Działka o powierzchni 801 m2 o wymiarach ok. 16 x 50 m., ogrodzona z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych,  na części kostka brukowa oraz trawnik. Na terenie działki znajduje się drewniany budynek gospodarczy.

 

Wjazd na posesję z drogi asfaltowej, brama wjazdowa z automatyką, monitorowana. Furtka z automatyką, wyposażona w domofon. Budynek posiada wysokiej klasy instalację alarmową.

 

 

Dużym atutem nieruchomości jest bliskość lasów oraz rzeki Wieprz.

Działka zlokalizowana 4 km od Jacni, 24 km od granic miasta Zamość.

 

 

Nieruchomość położona w docenianej i poszukiwanej lokalizacji, w Bondyrzu. Jest to miejscowość położona w sercu Roztocza, wśród roztoczańskich lasów, obok szereg turystycznie atrakcyjnych miejsc :  spływy kajakowe, wyciąg narciarski w Jacni, jeziora Echo i Rudka w Zwierzyńcu,, hodowla konika polskiego, Guciów, jezioro w Krasnobrodzie (miejscowość uzdrowiskowa),  Górecko Kościelne,  Susiec z szumami na Tanwi i oczywiście oddalony o 24 km Zamość.

 

Latem warto wybrać się tutaj na interesujące turystycznie ścieżki ( w Bondyrzu zachowały się aż dwa młyny wodne z XIXw.)  rowerowe oraz szlaki piesze. Zimą atrakcją jest stok narciarski w oddalonej o 4 km Jacni. Wyciąg  ma 460 metrów długości, dwie trasy zjazdowe są oświetlone co umożliwia korzystanie z wyciągu do późnych godzin wieczornych.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju (bezpośrednie sąsiedztwo zarówno rzeki jak i lasu) z jednoczesnym dobrym dostępem do sieci sklepów, szkół, , urzędów. 

 Istnieje możliwość zamiany na nieruchomości zlokalizowane w Zamościu.


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.
Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170


 

 

 

 


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: