AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 270 000 zł
lub 1 160 zł miesięcznie*

Dom w Józefowie, działka 0,2 ha, cena 270 tys. zł

Wolnostojący budynek mieszkalny w miejscowości Józefów, Dom wybudowany w latach 40 –tych w technologii tradycyjnej, murowany.  Budynek gruntownie wyremontowany na przestrzeni ostatnich 10 lat. Poddasze nieużytkowe z możliwością adaptacji.

 

Dom murowany, dach dwuspadowy, kryty  blachą,  powierzchnia  użytkowa  domu  ok. 115 m² 

Pomieszczenia: trzy pokoje (18,  18  i 12m2) , kuchnia z jadalnią ( 24m2),  łazienka z wc, przedpokój, ganek, kotłownia.

 

Ogrzewanie centralne z piecem na paliwa stałe. Ciepła woda użytkowa uzyskiwana przy pomocy pieca lub bojlera elektrycznego.

Stolarka okienna: okna PCV. 

Media: instalacja elektryczna, wodociągowa, kanalizacja.

Możliwość podłączenia gazu ( sieć gazowa w drodze)

 

Dojazd do posesji z drogi asfaltowej.

 

Działka: 1952 m2  - ogrodzona i zagospodarowana. Na działce znajdują się również murowany budynek gospodarczy z garażem.

 Miasto Józefów leży w centrum Roztocza i Puszczy Solskiej, nad rzeką Niepryszką. Do południowych granic miasta przylega Park Krajobrazowy Puszczy Solskiej, natomiast o ok. 4 km na północ jest oddalona granica otuliny Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Miasto, ze względu na świetne walory krajoznawcze jest odwiedzane przez bardzo wielu turystów. Powodem tego jest także dogodne położenie w centrum Roztocza i Puszczy Solskiej – regionów, które odwiedzają rzesze turystów rocznie. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci tras rowerowych Józefów nazywany jest Rowerową Stolicą Roztocza.

Działają tu dwa rekreacyjne zalewy w tym nowy z piaszczystą plażą i strzeżonym kapieliskiem. Warto zobaczyć podmiejskie kamieniołomy i liczne pomniki w miejscach bitew z 1863 i 1939-1944 r.Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: