AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 470 000 zł
lub 2 019 zł miesięcznie*

Dom wolnostojący w Chomęciskach Dużych, działka 7353 m2 . Cena 470 tys. zł

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w latach 2000-2008. Dom bardzo funkcjonalny i przestronny.

Wnętrze domu to przede wszystkim dwie kondygnacje mieszkalne. Parter to obszerny salon z wyjściem na taras,  pokój, kuchnia, łazienka,  wiatrołap, kotłownia. Na piętrze (poddaszu) znajdują się cztery pokoje (w tym jeden z wyjściem na balkon), przestronna łazienka i wc.

 

Dom solidnie wybudowany, ściana czterowarstwowa, ocieplony, kryty blachodachówką.

 

Powierzchnia użytkowa domu (bez strychu) wynosi ok. 146 m²

 

Stolarka okienna: okna PCV (posiadają rolety zarówno zewnętrze jak i wewnętrzne).

 

Media: energia elektryczna, gaz, wodociąg, kanalizacja (szambo)

 

Ogrzewanie: piec na paliwo jak również piec na paliwo płynne.

 

Działka 7353 m2   w dużej części ogrodzona, i zaaranżowana – liczne nasadzenia  krzewów ozdobnych, drzew iglastych. Duża część działki zagospodarowana  ogrodem warzywnym, drzewami owocowymi, oraz plantacją orzecha laskowego. Na pozostałej części działki kostka brukowa, oraz trawnik. Na działce znajduje się murowany budynek gospodarczy, oraz garaż typu "blaszak".


Nieruchomość położona w odległości kilku kilometrów od drogi Zamość – Lublin (droga krajowa nr 17)  i ok. 15km od granic miasta Zamość.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.


Cena sprzedaży zawiera część wyposażenia domu.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: