AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 287 000 zł
lub 1 233 zł miesięcznie*

Dom w zabudowie bliźniaczej, Zamość ul. Milejewa

Budynek mieszkalny  w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony,z garażem.

 

Nieruchomość położona na spokojnym i zurbanizowanym osiedlu Szwedzka, przy ul. Milejewa Pawłowicza w Zamościu.

Powierzchnia użytkowa domu (bez strychu, garażu i piwnic)- ok. 145 m2

Dom murowany, ocieplony, otynkowany, kryty blachą.

 

Budynek ciekawie zaprojektowany - na parterze znajduje się duży pokój dzienny z wyjściem na balkon, kuchnia z jadalnia, pokój, łazienka, wc.  Z parteru można wejść schodami na piętro gdzie znajdują się cztery pokoje (jeden z wyjściem na balkon), łazienka, wc, jak również obszerny, zadaszony taras.. Z poziomu piętra można też wyjść na strych.

Całość budynku jest podpiwniczona. W tej części znajduje się m.in. garaż jednostanowiskowy, kotłownia i inne pomieszczenia gospodarcze.

Ściany murowane z betonu komórkowego, warstwowe, docieplone styropianem, od wewnątrz otynkowane.

Stolarka okienna: okna PCV. 

 Działka 312 m2   ogrodzona i zagospodarowana –nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na pozostałej części kostka brukowa, trawnik.

 

Do budynku są podłączone wszystkie media: elektryczne, wodno-kanalizacyjne (z sieci miejskiej), gazowe, centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe)

 

 Koszty pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu z przedstawicielem biura.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 1


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: