AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 480 000 zł
lub 2 062 zł miesięcznie*

Budynek mieszkalny, pensjonat w Nowej Wsi k.Krasnobrodu. Cena 480 tys. zł.

Wolnostojący budynek mieszkalny budowany według projektu "WB 3302" (ze zmianami) biura projektów „Extradom”.

 

Powierzchnia użytkowa domu – ok. 210 m2

Powierzchnia całkowita – 269 m2

Powierzchnia zabudowy - 134 m2

 

Budynek jest trzykondygnacyjny (parter, piętro + poddasze użytkowe), niepodpiwniczony, z garażem. Dom kryty dachem dwuspadowym z blachy.

Budynek zaprojektowany w tradycyjnej, spokojnej architekturze pasującej do lokalizacji podmiejskiej. Na parterze znajduje się dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój (niezależne wejście) oraz pomieszczenia gospodarcze. Piętro to dwa pokoje, kuchnia łazienka, przedpokój. Poddasze wymaga wykończenia – zgodnie z projektem jest tu miejsce na cztery pokoje i łazienkę.

 

Działka 0,21 ha o przybliżonych wymiarach: 26 m x 80 m

 

Budynek oddany do użytkowania w 2010r.  Do budynku są podłączone przyłącza: elektryczne, wodne (studnia głębinowa), kanalizacyjne (szambo) , gazowe.

 

Stolarka –w większości okna PCV.

Ściana zewnętrzna: półtorej bloczka z betonu komórkowego ocieplony styropianem. W kotłowni budynku zainstalowano wysokiej klasy piec na paliwo stałe wraz z zasobnikiem na ciepłą wodę.

 

 

Nieruchomość położona w Krasnobrodzie czyli mieście leżącym nad rzeką Wieprz, na obrzeżu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Krasnobród jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskowym. Badania lokalnego klimatu przeprowadzone przez Instytut Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania Polskiej Akademii Nauk wykazały, że warunki bioklimatyczne Krasnobrodu posiadają walory lecznicze.

Latem najpopularniejszą formą wypoczynku jest plażowanie i kąpiel w tutejszym zalewie, nie brak też interesujących turystycznie ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Zimą atrakcją jest wyciąg narciarski na Górze Chełmowej. Wyciąg ma 500 metrów długości, trasy zjazdowe są oświetlone co umożliwia korzystanie z wyciągu do późnych godzin wieczornych.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju (bezpośrednie sąsiedztwo lasu) z jednoczesnym dobrym dostępem do placówek służby zdrowia, sieci sklepów, szkół, przedszkola, urzędów. 

W niedalekiej odległości od Krasnobrodu zlokalizowane jest:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne,  , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 25 km Zamość.

Dla osób które chcą dobrze zainwestować pieniądze, zamieszkać w sercu Roztocza a jednocześnie mieć możliwość osiągnięcia dochodów z działalności agroturystycznej.

 

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: