AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćDomy i Gospodarstwa

Cena 185 000 zł
lub 795 zł miesięcznie*

Dom w Tomaszowie Lubelskim, ul. Poniatowskiego, Cena 185 000zł

Budynek mieszkalny wolnostojący, częściowo podpiwniczony.

 

Nieruchomość położona na spokojnym i zurbanizowanym osiedlu, przy  ul. Poniatowskiego w Tomaszowie Lubelskim.

Powierzchnia użytkowa domu (bez piwnic)- ok. 190 m2

Dom murowany, dach dwuspadowy w części kryty blachą, w części eternitem.

 

Budynek ciekawie zaprojektowany - na parterze znajduje się duża jadalnia połączona z przestronną kuchnią, dwa pokoje, wiatrołap (wejście z przodu budynku), ganek (wejście z tyłu budynku, łazienka z wc, hall. Z parteru można wejść schodami na piętro gdzie znajdują się trzy pokoje, łazienka z wc, jak również dwie kuchnie. Układ pomieszczeń umożliwia zamieszkanie przez dwie rodziny lub wynajęcie części domu.

Część budynku jest podpiwniczona, tutaj znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.

Ściany murowane z betonu komórkowego, od wewnątrz otynkowane.

Stolarka okienna: okna PCV (za wyjątkiem kilku na piętrze).

 

Działka 558 m2   ogrodzona.

 

Do budynku są podłączone wszystkie media: elektryczne, wodno-kanalizacyjne (z sieci miejskiej), gazowe, centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe).

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.