AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 480 000 zł
lub 2 062 zł miesięcznie*

Dom w zabudowie szeregowej Zamość ul. Tuwima Cena: 480 000 zł

Zadbany dom w zabudowie szeregowej z wbudowanym garażem jednostanowiskowym, częściowo podpiwniczony. Nieruchomość usytuowana w cichej i spokojnej okolicy.

Budynek konstrukcji murowanej, ocieplony, otynkowany.

Dom z końca lat 80-tych., wybudowany wg projektu B-0131„Inwestprojekt” CZSBM Warszawa, ze zmianami.

 

Dom posiada trzy poziomy mieszkalne oraz strych (poddasze) pełniący funkcje użytkowe. 


Parter: pokój dzienny (ok. 30 m2), kuchnia ze spiżarką, wiatrołap, korytarz, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia, garaż

Piętro: 3 sypialnie, łazienka z wc, hall,

II Piętro: 2 sypialnie, łazienka z wc, hall,

 

Budynek zadbany, na bieżąco remontowany z użyciem materiałów wysokiej jakości – rok temu przeprowadzono m.in. kapitalny remont łazienki na drugim piętrze.

Wszystkie okna PCV.

 

 

Powierzchnia użytkowa: ok. 180 m2  (+ garaż, strych, piwnica)  

 

 

Media: prąd, wodociąg, gaz, kanalizacja,

 

 

Działka 339 m2– ogrodzona. Działka zagospodarowana, od frontu krzewy ozdobne i utwardzona kostką brukową, na pozostałej części trawnik.

 

Cena zawiera część wyposażenia domu.


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: