AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 450 000 zł
lub 1 934 zł miesięcznie*

Dom wolnostojący w Skokówce, działka 1000 m2 . Cena 450 tys. zł

Funkcjonalny budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany w roku 1993 wg projektu „W-028 Biura Studiów i Projektów Budownictwa Wiejskiego w Krakowie” ze zmianami. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony o nowoczesnej, zgrabnej bryle, z garażem. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką.

Budynek posiada dwa oddzielne i niezależne wejścia oraz tworzy dwa niewydzielone samodzielne lokale mieszkalne:

1) pomieszczenie mieszkalne nr 1:

- piwnice: pom. gospodarcze i kotłownia;

- parter: ganek wejściowy, korytarz, kuchnia, łazienka, pokój dzienny, garderoba oraz  garaż.;

- piętro: klatka schodowa, dwa pokoje, korytarz i łazienka;

- poddasze: pomieszczenie do wykończenia (ok. 40 m2)

2) pomieszczenie mieszkalne nr 2:

- parter: wiatrołap, korytarz, łazienka, kotłownia, dwa pom. gospodarcze;

- piętro: klatka schodowa, pokój z aneksem kuchennym;

Oba lokale mają niezależne wejścia na tarasy – dwa tarasy od frontu i jeden z tyłu.


Powierzchnia użytkowa domu - 106,4 m2  (+ garaż, ganek, poddasze i wiatrołap)

Powierzchnia całkowita - 210,5 m2

Powierzchnia zabudowy - 166,0 m2

 

Dane techniczne;

Budynek konstrukcji murowanej, ściany nadziemia z pustaka z 1 i ½ na zaprawie cementowo wapiennej + styropian. Dach dwuspadowy konstrukcji drewnianej kryty blachodachówką. Rynny i rury spustowe z PCV. Kominy z cegły klinkierowej. Stolarka  okienna i drzwiowa drewniana i PCV (w garażu brama uchylna). Schody wewnętrzne betonowe obłożone płytką lub drewnem. Wewnątrz tynki cementowo – wapienne i gładź. Posadzki z płytki terakoty i gresu w sanitariatach, kuchni i pomieszczeniach korytarzy, w pozostałych pomieszczeniach drewno i panele podłogowe. Sufity tynkowane oraz drewniane. Elewacja – tynk strukturalny, ocieplony, malowany. Opaska wokół budynku z kostki brukowej.

Instalacja c.o. własna – niezależne dla dwóch wyodrębnionych lokali mieszkalnych, na paliwo płynne

Media: sieć elektryczna, gazowa, wodno – kanalizacyjna.

Nieruchomość położona w docenianej i poszukiwanej lokalizacji, na przedmieściu Zamościa,  przy ul. Rzemieślniczej w Skokówce (droga asfaltowa).

Dom przygotowany do zamieszkania bez większych nakładów finansowych. Nieruchomość bardzo atrakcyjna z uwagi na jej stan, jak również bardzo dobry dojazd do Zamościa. Cena sprzedaży zawiera część wyposażenia domu.

 


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: