AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 320 000 zł
lub 1 375 zł miesięcznie*

Dom w Sitańcu, cena 320 tys. zł.

Oferujemy Państwu na sprzedaż murowany budynek jednorodzinny, zlokalizowany w Sitańcu w pobliżu Hotelu Artis.

To propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie dla tych dla których ważna jest bardzo bliska odległość od miasta ok. 200m.


Prezentowana nieruchomość to budynek dwukondygnacyjny o ciekawej architekturze w pełni podpiwniczony. Do drzwi wejściowych prowadzi dość  długie podcienie, które pełni funkcję  dekoracyjną elewacji, jak również  osłaniającą przed wiatrem i deszczem. Na  piętrze nad podcieniem znajduje się duży taras o powierzchni ponad 8 m2..

Powierzchnia całkowita  domu wynosi 118m2.

Wchodząc do budynku znajdziemy się w wiatrołapie z którego mamy przejście do kuchni.

Na parterze znajduje się  salon z kominkiem. Z salonu jest wyjście na zewnątrz budynku.

Dębowe schody poprowadzą na piętro, które zaprojektowano w dwa ustawne pokoje, łazienkę, a także holem. 
Mniejszy pokój posiada wyjście na taras, natomiast z okien dużego pokoju rozpościera się malowniczy widok na pobliskie łąki .

Klarowne podziały i inteligentny rozkład przestrzeni zapewnią funkcjonalność. Układ pomieszczeń został dokładnie przemyślany pod kątem użytkowym dla wszystkich domowników.

 

Powierzchnia całkowita  domu wynosi 118m2.

Powierzchnia użytkowa  domu wynosi  83 m2..

 

Wykaz pomieszczeń na parterze:

1.      Salon – 22 m2.  ,

2.      Kuchnia -15 m2.

3.      Wiatrołap-  5,5 m2.

Wykaz pomieszczeń na piętrze:

1.      Pokój 1- 18 m2.,

2.      Pokój 2 - 13 m2.

3.      Łazienka – 5,5 m2.

4.      Hol  - 4,5 m2


Piwnica: kotłownia -18m2 i dwa pomieszczenia gospodarcze.

 

Na ścianach domu położono gładź, zaś na podłogach wyłożono panele oraz parkiet drewniany.

W okresie od czerwca do wrześniu 2019 r. został przeprowadzony częściowy remont budynku polegający m.in. na:

- wymianie okien na  nowoczesne okna trzyszybowe Aluplast Ideal 4000”;

- wymianie drzwi zewnętrznych na stalowe, ocieplone,  drzwi z przeszkleniem firmy Wikęd (system Wikęd Premium) o niskiej przenikalności ciepła;

- wymianie pieca na kocioł gazowy ECOCONDENS SILVER 20+zasobnik 100 l TERMAT :

„Pakiet kocioł gazowy EcoCondens Silver 20 + zasobnik 100 l posiada szeroki zakres modulacji, kotły gazowe EcoCondens Silver jednofunkcyjne, to jedne z najnowocześniejszych urządzeń na rynku europejskim wykorzystujących efekt kondensacji do celów grzewczych. Zasobnik TERMET 100 l należy do najlepszych rozwiązań zaopatrywania w ciepłą wodę domów jednorodzinnych
Producent udziela 7 lat gwarancji.”

- remoncie c.o. polegającym m.in. na  wymianie większości kaloryferów oraz wyposażenie je w zawory z głowicami termostatycznymi.

 

Budynek ocieplony, dach pokryty blachodachówką  

Dostępne media - prąd, woda, gaz i kanalizacja.
Na działce znajduje się miejsce postojowe wyłożone kostką.

Powierzchnia działki: 197 m2


Bardzo niski koszt utrzymania nieruchomości – podatek od nieruchomości to tylko 69zł na rok.


Atutem nieruchomości jest lokalizacja- bardzo bliska odległość od granic miasta.
Dom położony na uboczu z dala od miejskiego gwaru. Niewątpliwym atutem jest szybki i bezproblemowy dostęp do centrum miasta. W połączeniu z dogodną komunikacją to najlepsza propozycja dla osób poszukujących miejsca zacisznego.

Dogodne położenie jest bez wątpienia dużym atutem prezentowanej nieruchomości. Miejsce cechuje się zacisznym usytuowaniem, a jednocześnie posiada dostęp do wszystkiego co oferuje miasto. W sąsiedztwie znajduje się zabudowa domów jednorodzinnych, w bliskim sąsiedztwie Hotel Artis i Galeria Revia Park, oraz obiekty użyteczności publicznej. Idealna propozycja dla wszystkich pragnących mieszkać w enklawie ciszy i spokoju, a jednocześnie blisko centrum.Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.

Przy zakupie nieruchomości pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na rynku.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 


 


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: