AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 444 000 zł
lub 1 908 zł miesięcznie*

Dom Zamość ul. Klonowa, Działka 0,25ha. Cena: 444 000 zł

Dom wolnostojący, murowany,  ocieplony o powierzchni użytkowej ok. 140.

Prezentowana nieruchomość to budynek dwukondygnacyjny o ciekawej architekturze, w pełni podpiwniczony.  Klarowne podziały i inteligentny rozkład przestrzeni zapewniają funkcjonalność. Układ pomieszczeń został dokładnie przemyślany pod kątem użytkowym dla wszystkich domowników.


Dodatkowym atutem nieruchomości jest piwnica , w której znajduje się kotłownia, garaż oraz trzy dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.

 

Spis pomieszczeń:

 

Parter: 2 pokoje (25, 13 m²), kuchnia  (14 m²), łazienka (3 m²),  korytarz, klatka schodowa, ganek;

Piętro: 4 pokoje (15 m², 14m², 13m², 10m²), łazienka (4 m²),  korytarz, klatka schodowa;

 

Piwnica: 4 pomieszczenia gospodarcze  oraz garaż jednostanowiskowy

 

Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja miejska, c.o.- piec na paliwo stałe oraz piec gazowy,

 

Wszystkie okna PCV.

W 2015r zostało wymienione pokrycie dachowe (na blachę) oraz drzwi zewnętrze.

Dom położony na działce o powierzchni 2535 m² (ok. 22,5 m  x 113 m). Działka ogrodzona i zagospodarowana.

Teren częściowo utwardzony, na pozostałej części trawnik z licznymi nasadzeniami.

 

Koszty pośrednictwa pokrywa Sprzedający


Sprzedaż czasowo wstrzymana


 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: