AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Dom w Cześnikach, Gmina Sitno REZERWACJA

Budynek mieszkalny wolnostojący , podpiwniczony. Dom murowany, dach dwuspadowy kryty eternitem.

 Powierzchnia użytkowa domu (bez piwnic)- ok. 140 m2

 

Budynek ciekawie zaprojektowany - na parterze znajduje się duża jadalnia (34 m2) kuchnia (9 m2), pokój (9 m2), hall. Z parteru można wejść schodami na piętro gdzie znajdują się cztery pokoje 17, 16, 10, 9m2) , łazienka z wc, przedpokój oraz klatka schodowa z wyjściem na strych..

Całość budynku jest podpiwniczona, tutaj znajduje się kotłownia i pomieszczenie gospodarcze.

Ściany murowane z betonu komórkowego, od wewnątrz otynkowane.

Stolarka okienna: okna PCV.

Łazienki: glazura + terakota.

 

Działka:  0,37 ha.

 

Do budynku są podłączone media: elektryczne, wodne (ujęcia własne), kanalizacja (przydomowa oczyszczalnia ścieków) centralne ogrzewanie (piec na paliwo stałe). Istnieje możliwość podłączenia gazu z drogi publicznej.

 

Nieruchomość położona w odległości 3 km od drogi Zamość – Hrubieszów (droga krajowa nr 74)  i 13 km od granic miasta Zamość.


REZERWACJA
Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170


liczba odwiedzin: