AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 390 000 zł
lub 1 676 zł miesięcznie*

Dom wolnostojący w Krasnobrodzie, działka 0,10 ha . Cena 390 tys. zł

 

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany pod koniec lat 80 –tych. Dom przestronny, bardzo funkcjonalny, zlokalizowany w Krasnobrodzie przy ul. Lelewela.

Wnętrze domu stanowi parter gdzie zlokalizowana jest kuchnia ze spiżarką, pokój dzienny, łazienka, pralnia, kotłownia, oraz garaż jednostanowiskowy. Na pierwszym piętrze znajdują się  cztery pokoje (22, 19, 13, 8m2),  łazienka, wc, spiżarnia. Dodatkowo mieszkalne jest również poddasze gdzie znajdziemy trzy pokoje (17, 13,13m2) oraz łazienkę z wc. Dużym atutem nieruchomości jest duży (ok. 30 m2) zadaszony  taras znajdujący się nad garażem z wyjściem na poziomie piętra.Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 210 m² (+ garaż)

 

Dom solidnie wybudowany, ocieplony, kryty blachodachówką.

 

Okna  PCV, antywłamaniowe, drzwi zewnętrzne metalowe, ocieplone.

Wjazd na posesję z drogi asfaltowej, brama wjazdowa z automatyką. Budynek posiada instalację alarmową.

Media: prąd (wraz z „siłą”), gaz, woda (z wodociągu), kanalizacja (szambo).

CO i CW  z kotła gazowego. Oprócz pieca na gaz jest  również zamontowany piec na paliwo stałe.

 Działka 1000 m2  ogrodzona i zagospodarowana – liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na pozostałej części kostka brukowa oraz trawnik.

 

Na terenie działki znajduje się wolnostojący, murowany budynek gospodarczy wybudowany w latach 90 –tych, kryty eternitem. W budynku są dwa garaże jednostanowiskowe oraz przestronne pomieszczenia gospodarcze.

Nieruchomość położona w Krasnobrodzie czyli w mieście położonym w serce Roztocza, nad rzeką Wieprz, na obrzeżu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Znakomite miejsce do zamieszkania jak również prowadzenia działalności agroturystycznej.

Krasnobród jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskowym. Latem najpopularniejszą formą wypoczynku jest plażowanie i kąpiel w tutejszym zalewie, nie brak też interesujących turystycznie ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Zimą atrakcją jest wyciąg narciarski na Górze Chełmowej. Wyciąg ma 500 metrów długości, trasy zjazdowe są oświetlone co umożliwia korzystanie z wyciągu do późnych godzin wieczornych.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju (bezpośrednie sąsiedztwo lasu) z jednoczesnym dobrym dostępem do placówek służby zdrowia, sieci sklepów, szkół, przedszkola, urzędów. 

W niedalekiej odległości od Krasnobrodu zlokalizowane jest:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne,  , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 25 km Zamość.


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: