AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 350 000 zł
lub 1 504 zł miesięcznie*

Dom wolnostojący w Krasnobrodzie, działka 0,07 ha . Cena 350 tys. zł

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, w trakcie budowy na bazie projektu GL 289 „Studia Atrium”, zlokalizowany w Krasnobrodzie przy ul. Łąkowej.


Wnętrze domu zostało wyraźnie podzielone na strefę dzienną –parter oraz nocną – poddasze użytkowe. Projekt domu charakteryzuje się prostą bryłą, uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo atrakcyjnie. Otwarta kuchnia dodaje wnętrzu przestrzeni oraz znacznie ułatwia komunikację między domownikami. Ciekawym elementem jest z pewnością możliwość usytuowany w salonie kominka, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Poza salonem i kuchnią na parterze są dwa pokoje, kotłownia, łazienka z wc oraz pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu budynku znajdują się 4 sypialnie ( tym jedna z balkonem nad wykuszem) i łazienka z wc. Opisany dom to doskonała propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, solidnego, który idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

 

 

Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 190 m²

 

Dom solidnie wybudowany, kryty blachodachówką.

 

Okna  PCV, drzwi zewnętrzne ocieplone. W budynku wykonano tynki wewnętrzne oraz rozprowadzono instalację elektryczną, zostało wykonane ocieplenie poddasza wraz z płyta karton gips, woda doprowadzona do budynku, wykonane częściowe ogrzewanie podłogowe.

Dostępne media: prąd (wraz z siłą), gaz, woda (z wodociągu), kanalizacja (miejska).

 

Działka 688 m2,  wjazd na posesję z drogi publicznej.

 

 

Nieruchomość położona w Krasnobrodzie czyli w mieście leżącym na obrzeżu Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Krasnobród jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskowym. Latem najpopularniejszą formą wypoczynku jest plażowanie i kąpiel w tutejszym zalewie, nie brak też interesujących turystycznie ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Zimą atrakcją jest wyciąg narciarski na Górze Chełmowej. Wyciąg ma 500 metrów długości, trasy zjazdowe są oświetlone co umożliwia korzystanie z wyciągu do późnych godzin wieczornych.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju (bliskie sąsiedztwo lasu) z jednoczesnym dobrym dostępem do placówek służby zdrowia, sieci sklepów, szkół, przedszkola, urzędów. 

W niedalekiej odległości od Krasnobrodu zlokalizowane jest:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne,  , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 25 km Zamość.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: