AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Domy i Gospodarstwa

Cena 120 000 zł
lub 516 zł miesięcznie*

Dom parterowy z poddaszem użytkowym w Różnance nad Bugiem Cena 120000 zł

Dom malowniczo położony nad Bugiem we wsi Różanka.

Różanka to zaciszne miejsce położone wśród lasów i pól, oddalone od zgiełku i cywilizacji. Tereny zachęcają do rodzinnych wycieczek pieszych i rowerowych.

Budynek ze względu na położenie, oraz ilość miejsc noclegowych, może być  wykorzystany do agroturystyki.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo zarówno rzeki (ok. 350m), jak i lasu (ok. 750m) z jednoczesnym dobrym dostępem do sieci sklepów, szkół, urzędów. 

Różanka, niegdyś miasto prywatne położone na skarpie nad Bugiem, dziś, ze względu na atrakcyjne położenie staje się letniskową. wsią Ponad 400 lat była ośrodkiem rozległych dóbr magnackich. Do dzisiejszych czasów pozostały tylko ruiny świadczące o niegdysiejszej wspaniałej rezydencji, zwanej (podobnie jak pałac Branickich w Białymstoku) Wersalem Północy. Wieś  malowniczo położona nad Bugiem. Możemy tu obejrzeć: pozostałości zespołu pałacowo-parkowego (XVIII w.) z zachowanymi: bramą, kordegardą i pawilonem ogrodowym, budynki dawnego folwarku (XIX w.), kościół św. Augusta. Na nadbużańskiej skarpie wzniesiono wieżę widokową. Warto wspiąć się na najwyższy trzeci poziom. Z jednej strony bezkresny widok na Szacki Park Narodowy na Białorusi, w dole dolina Bugu a na zachodzie rozłożyste pagóry Polesia.

W okolicy znajduje się wiele interesujących  turystycznie ścieżek.

Powierzchnia domu – ok. 160 m2

Dom parterowy, z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się przestronny salon z kilkoma wyjściami na taras, kuchnia, dwa pokoje gościnne, łazienka. Na poddaszu– trzy pokoje gościnne, w tym jeden z zadaszonym tarasem.

 W salonie znajduje się klimatyczny kominek. W ciepłe wieczory możemy nastrojowo spędzać czas przy kominku na zewnątrz budynku, w zadaszonej części tarasu.

Budynek mieszkalny o konstrukcji drewnianej, pokryty blachą.

Domy z zdrowego i ekologicznego surowca jakim jest drewno bardzo dobrze wpływają na zdrowie i samopoczucie, a szczególnie ludzi cierpiących na różnego rodzaju alergie. Drewno jako surowiec naturalny, posiadający zdolność do samoregulacji wilgotności, stwarza niepowtarzalny, trudny do uzyskania w innych technologiach, przyjazny mikroklimat wnętrza budynku .


Ogrzewanie kominkowe i elektryczne.

Działka częściowo ogrodzona około 9 arów, zagospodarowana ozdobnymi nasadzeniami.

Na działce znajduje się budynek gospodarczy.

Więcej informacji pod nr telefonu


695-901-006

784 312 266Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: