AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Działki

Działka budowlana w Krasnobrodzie, 0,10ha, SPRZEDANA!

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,10ha położona w Krasnobrodzie przy ul. Andersa.

 

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka stanowi w 100% teren zabudowy zagrodowej, jednorodzinnej i usługowej.

 

Nieruchomość usytuowana  w cichej okolicy, jednocześnie blisko centrum Krasnobrodu.  W pobliżu działki znajdują się Urząd Gminy, szkoły, przystanki autobusowe oraz punkty handlowo-usługowe.

 

Działka 1040 m²  - ogrodzona.

Media: energia elektryczna w drodze obok działki, gaz, kanalizacja sanitarna, gaz - w odległości ok. 30 m.

 

Nieruchomość położona w Krasnobrodzie czyli mieście leżącym nad rzeką Wieprz, na obrzeżu Roztoczańskiego Parku Narodowego. Krasnobród jest znanym ośrodkiem wypoczynkowym i uzdrowiskowym. Latem najpopularniejszą formą wypoczynku jest plażowanie i kąpiel w tutejszym zalewie, nie brak też interesująch turystycznie ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych. Zimą atrakcją jest wyciąg narciarski na Górze Chełmowej. Wyciąg ma 500 metrów długości, trasy zjazdowe są oświetlone co umożliwia korzystanie z wyciągu do późnych godzin wieczornych.

Nieruchomość doskonała dla osób które szukają spokoju (bliskie sąsiedztwo lasu) z jednoczesnym dobrym dostępem do placówek służby zdrowia, sieci sklepów, szkół, przedszkola, urzędów. 

W niedalekiej odległości od Krasnobrodu zlokalizowane jest:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne,  , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 25 km Zamość.

 

SPRZEDANA !


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170liczba odwiedzin: