AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Mieszkanie 55 m2 Zamość ul. Ciepła SPRZEDANE!


Funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze , które z jednej strony gwarantuje dobry, szybki dostęp do mieszkania, z drugiej gwarantuje poczucie komfortu osobom, które wykluczają zakup mieszkania na parterze ze względów bezpieczeństwa. Pierwsze — czyli niskie piętro, to nieoceniona korzyść dla rodzin z małymi dziećmi, a także osób starszych mających trudność z codziennym wchodzeniem na wyższe kondygnacje. Mieszkanie posiada balkon od strony zachodniej, a także piwnicę o powierzchni ok. 4 m2., w której bez trudu zmieści się rower czy dziecięcy wózek, nie zajmując tym samym powierzchni w mieszkaniu czy nie tarasując klatki schodowej.

 

Pomieszczenia:  trzy pokoje (16,5,   10,5  i  8m2) , kuchnia, łazienka, wc, przedpokój;

 

Powierzchnia użytkowa: 55,34 m2

 

 

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu

 

 

Ogrzewanie – z sieci miejskiej

Ciepła woda – piecyk gazowy

 

Stolarka okienna: okna PCV

Mieszkanie wymaga remontu.

 

W Zamościu trudno o lepszą lokalizację. Do przystanków autobusowych niecała minuta drogi piechotą. Prezentowany lokal to nie tylko doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi czy na spędzenie starości w komfortowej lokalizacji (bliskość sklepów, aptek, kościoła, przychodni). To także doskonała inwestycja „na przyszłość” dla rodziców, których dzieci wybiorą naukę w jednej z zamojskich szkół średnich lub wyższych. Do większości z nich niepotrzebne będą nawet bilety komunikacji miejskiej. Z tego samego powodu jest to też dobra inwestycja dla osób kupujących opisywany lokal pod wynajem.

3 niezależne pokoje, każdy nieprzechodni oraz oddzielna łazienka i ubikacja gwarantują optymalne, komfortowe warunki dla wynajmujących każdy z trzech, jasnych pokoi. Jasna kuchnia z widokiem na najbliższą okolicę to dobre udogodnienie dla rodziców, którzy mogą z niej doglądać dzieci bawiących się na podwórku.

Klatka schodowa bezpieczna, zadbana, z domofonem

 

 

SPRZEDANE!


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170liczba odwiedzin: