AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 143 000 zł
lub 614 zł miesięcznie*

Lokal mieszkalny w Klemensowie 94,55 m2 cena 143 tys. zł.

Bezczynszowy lokal mieszkalny położony na parterze murowanego budynku  wielorodzinnego. W skład tego lokalu wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, spiżarnia. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 94,55 m2 . Do mieszkania przynależy budynek gospodarczy. 

Lokal mieszkalny wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizację sanitarną, centralne ogrzewania oraz instalację gazową.

 

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, współudział w użytkowaniu wieczystym gruntu oraz w częściach wspólnych budynku.

 

 

CO: piec gazowy dwufunkcyjny

Stolarka okienna: okna drewniane nowego typu (z szprosami).

 

 

Obok budynku znajduje się duży, ładnie zagospodarowany ogród warzywny, trawnik, liczne drzewa oraz krzewy owocowe i ozdobne.

 

Budynek zlokalizowany w  Klemensowie k. Szczebrzeszyna, blisko wielu atrakcji turystycznych, sąsiedztwie roztoczańskich lasów,  licznych ścieżek rowerowych oraz szlaków pieszych

Nieruchomość położona w cichej okolicy z dala od zatłoczonych i głośnych ulic a  jednocześnie z dobrym dostępem do szkół, przedszkola, służby zdrowia, urzędów, sieci sklepów.

W niedalekiej odległości od Szczebrzeszyna znajduje się:  jeziorem Echo i Rudka w Zwierzyńcu, hodowla konika polskiego, Guciów,  Górecko Kościelne, uzdrowisko w Krasnobrodzie , Susiec z szumami na Tanwi, spływy kajakowe i oczywiście oddalony o ok. 20 km Zamość

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: