AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 220 000 zł
lub 936 zł miesięcznie*
Wylicz dla siebie ratę w 2 krokach

Mieszkanie 56 m2 Zamość ul. Oboźna cena 220 tys. zł.

Funkcjonalne mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Lokal posiada balkon od strony zachodniej, z widokiem na Łabuńkę.

 

Pomieszczenia:  trzy pokoje (15,   11  i  10m2) , kuchnia (8m2), łazienka, wc, przedpokój;

 Powierzchnia użytkowa: 56,00 m2

 

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, założona księga wieczysta

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu

 

 Ogrzewanie – z sieci miejskiej

Ciepła woda – piecyk gazowy

 Stolarka okienna: okna PCV

Mieszkanie wymaga remontu.

 

Czynsz: ok. 270 zł/m -c –lato, 470 zł/m-c -zima (m.in.: co, zimna woda, wywóz nieczystości, eksploatacja podstawowa, fundusz remontowy,).

  

W Zamościu trudno o lepszą lokalizację. Do przystanków autobusowych kilka minut drogi piechotą. Prezentowany lokal to nie tylko doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi czy na spędzenie starości w komfortowej lokalizacji (bliskość sklepów, aptek, kościoła, przychodni). To także doskonała inwestycja „na przyszłość” dla rodziców, których dzieci wybiorą naukę w jednej z zamojskich szkół średnich lub wyższych. Do większości z nich niepotrzebne będą nawet bilety komunikacji miejskiej. Z tego samego powodu jest to też dobra inwestycja dla osób kupujących opisywany lokal pod wynajem.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.
Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 35 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,49%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: