AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Mieszkanie 56 m2 Zamość ul. Oboźna - Sprzedane!

Funkcjonalne mieszkanie położone na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym. Lokal posiada balkon od strony zachodniej, z widokiem na Łabuńkę.

 

Pomieszczenia:  trzy pokoje (15,   11  i  10m2) , kuchnia (8m2), łazienka, wc, przedpokój;

 Powierzchnia użytkowa: 56,00 m2

 

Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, założona księga wieczysta

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu

 

 Ogrzewanie – z sieci miejskiej

Ciepła woda – piecyk gazowy

 Stolarka okienna: okna PCV

Mieszkanie wymaga remontu.

 

Czynsz: ok. 270 zł/m -c –lato, 470 zł/m-c -zima (m.in.: co, zimna woda, wywóz nieczystości, eksploatacja podstawowa, fundusz remontowy,).

  

W Zamościu trudno o lepszą lokalizację. Do przystanków autobusowych kilka minut drogi piechotą. Prezentowany lokal to nie tylko doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi czy na spędzenie starości w komfortowej lokalizacji (bliskość sklepów, aptek, kościoła, przychodni). To także doskonała inwestycja „na przyszłość” dla rodziców, których dzieci wybiorą naukę w jednej z zamojskich szkół średnich lub wyższych. Do większości z nich niepotrzebne będą nawet bilety komunikacji miejskiej. Z tego samego powodu jest to też dobra inwestycja dla osób kupujących opisywany lokal pod wynajem.

 

Mieszkanie sprzedane !

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170liczba odwiedzin: