AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 210 000 zł
lub 902 zł miesięcznie*

Mieszkanie M3 Zamość ul. Gminna 56 m2 cena 210 tys. zł.

Ciche i przestronne mieszkanie M3 położone na czwartym piętrze w budynku 4-piętrowym z balkonem. Budynek solidnie docieplony, ładne szerokie klatki schodowe, domofon, monitoring.

 

Pomieszczenia:  dwa pokoje (21 i 16m2) , kuchnia ( 8m2), łazienka z wc, przedpokój.

 

Powierzchnia użytkowa: 55,72 m2

Do mieszkania przynależy piwnica.

 

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość

 

Administracja: Administracja budynku: Zaa Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu

 

Czynsz: 400zł / 550zł– (eksploatacja, CO, fundusz remontowy, sprzątanie klatki) –wyliczony dla 4 osób

 

Mieszkanie zadbane, na bieżąco prowadzone były remonty: kuchnia po remoncie w 2018r, łazienka glazura i terakota, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne nowe. Wszystkie okna PCV.

 

Ogrzewanie– z sieci miejskiej.

Ciepła woda –piecyk gazowy

 

Nieruchomość świetnie zlokalizowana - w pobliżu szkoły, przedszkola, plac zabaw, główne węzły komunikacji miejskiej, Rynek Nowego Miasta. Budynek z łatwym dostępem do miejskiej infrastruktury.

 

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 
*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: