AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 400 000 zł
lub 1 719 zł miesięcznie*

Mieszkanie bezczynszowe z garażem. Zamość ul. Traugutta Cena: 400 000 zł.

Atrakcyjne mieszkanie bezczynszowe, gustownie wykończone przy pomocy wysokiej klasy materiałów. Lokal położony na nowym, prestiżowym osiedlu przy ul. Traugutta w Zamościu.  Osiedle to stanowi kompleks funkcjonalnych i wygodnych budynków.

Mieszkanie bezczynszowe, położone na pierwszym piętrze w budynku oddanym do użytkowania w 2011r. Klatka schodowa szeroka, czysta i wygodna w użytkowaniu. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

 

Pomieszczenia: kuchnia,  sypialnia, salon (z wyjściem na balkon typu loggia), łazienka, przedpokój.

Powierzchnia użytkowa: 56,6 m2    (79,90 m2  wraz z garażem i komórką lokatorską)   

 

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz garaż jednostanowiskowy znajdujące się w podpiwniczeniu budynku. 

 

 

Forma własności: wyodrębniona własność, założona księga wieczysta.

 

 

Miesięczna opłata administracyjna: 133 zł (w tym m.in. zaliczka na wodę, fundusz remontowy)

 

Ogrzewanie i ciepła woda – piec gazowy dwufunkcyjny

Stolarka okienna – okna PCV.

 

Cena sprzedaży zawiera: mieszkanie, komórkę lokatorską, garaż oraz:

- zabudowę stałą ( przedpokój, sypialnia)

- zabudowę kuchni wraz z AGD ( piekarnik, płyta indukcyjna, okap)

- lodówkę;

- pralkę,

- umeblowanie

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.


Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.


Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 *Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: