AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 275 000 zł
lub 1 182 zł miesięcznie*

Mieszkanie 55 m2 Zamość ul. Wąska cena 275 tys. zł

Funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze , które z jednej strony gwarantuje dobry, szybki dostęp do mieszkania, z drugiej gwarantuje poczucie komfortu osobom, które wykluczają zakup mieszkania na parterze ze względów bezpieczeństwa. Pierwsze — czyli niskie piętro, to nieoceniona korzyść dla rodzin z małymi dziećmi, a także osób starszych mających trudność z codziennym wchodzeniem na wyższe kondygnacje. Mieszkanie posiada balkon od strony zachodniej, a także piwnicę o powierzchni ok. 5 m2., w której bez trudu zmieści się rower czy dziecięcy wózek, nie zajmując tym samym powierzchni w mieszkaniu czy nie tarasując klatki schodowej.

 

Pomieszczenia:  trzy pokoje (16,5,   10  i  9,5m2) , kuchnia, łazienka, wc, przedpokój;

 

Powierzchnia użytkowa: 55,34 m2    (wraz z przynależną piwnicą: 60,27 m2)

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, udział w gruncie i częściach wspólnych budynku

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu

 

Ogrzewanie – z sieci miejskiej

Ciepła woda – z sieci miejskiej

Stolarka okienna: okna PCV

Czynsz: ok. 280 zł/m -c –lato, 480 zł/m-c -zima(m.in.: co, ciepła i zimna woda, sprzątanie klatki eksploatacja podstawowa, fundusz remontowy,).

 

 

W Zamościu trudno o lepszą lokalizację. Okolica cicha, do przystanków autobusowych kilka minut drogi piechotą. Prezentowany lokal to nie tylko doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi czy na spędzenie starości w komfortowej lokalizacji (bliskość sklepów, aptek, kościoła, przychodni). To także doskonała inwestycja „na przyszłość” dla rodziców, których dzieci wybiorą naukę w jednej z zamojskich szkół średnich lub wyższych. Jest to też dobra inwestycja dla osób kupujących opisywany lokal pod wynajem. Trzy niezależne pokoje, każdy nieprzechodni oraz oddzielna łazienka i ubikacja gwarantują optymalne, komfortowe warunki dla wynajmujących. W pobliżu plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, bazarek, przystanki komunikacji miejskiej.

Klatka schodowa bezpieczna, zadbana.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: