AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 350 000 zł
lub 1 504 zł miesięcznie*

Mieszkanie M 5 Zamość ul. Polna 76m2 Cena 350 tys. zł.

Funkcjonalne, przestronne  i ustawne mieszkanie położone na drugim piętrze z  balkonem, w 4-piętrowym budynku.

Pomieszczenia:  cztery pokoje (18,  12,  12 i 8m2) , kuchnia ( 10m2), łazienka, wc, przedpokój;

Powierzchnia użytkowa: 76,19 m2

Pomieszczenie przynależne - piwnica: 8,32 m2

Forma własności: wyodrębniona własność z wykupionym udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, założona księga wieczysta.

Administracja budynku: Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu  

Ogrzewanie i ciepła woda – z sieci miejskiej 

W ostatnich latach w  mieszkaniu przeprowadzono częściowy remont, który obejmował. m.in.: wymianę drzwi wewnętrznych, wymianę okien na PCV, kapitalny remont kuchni, łazienki i wc.

 Stolarka okienna: okna PCV

 Mieszkanie dobrze zlokalizowane. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, żłobek, plac zabaw, szkoła podstawowa, szpital, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: