AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyć

Mieszkania i Lokale

Cena 290 000 zł
lub 1 246 zł miesięcznie*

Mieszkanie Zamość ul. Boh. Monte Cassino 56 m2 Cena: 290 000 zł.

Przestronne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze, z dużym balkonem. Budynek 3-piętrowy, z wykonaną nową elewacją zewnętrzną, domofonem, dobrze ocieplony, wyposażony w kolektory słoneczne wspomagające centralne ogrzewanie i podgrzewanie wody użytkowej.

 

Pomieszczenia: kuchnia (ok. 7,5 m2), 3 pokoje (17m2, 10,5m2 10m2),  łazienka, wc, przedpokój;

Powierzchnia użytkowa: 56,00 m2

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,26 m2

 

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość.

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Zamoyskiego w Zamościu.

 

Czynsz: ok. 420zł (eksploatacja podstawowa, fundusz remontowy, c.o.,  ciepła i zimna woda, kanalizacja, wywóz nieczystości).

 

Ogrzewanie i ciepła woda – z sieci miejskiej.

Stolarka okienna: okna drewniane nowego typu.

 

Właściciele mieszkania korzystają na zasadach wyłączności z miejsca postojowego z blokadą dla samochodu.


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170


*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.liczba odwiedzin: