AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćDomy i Gospodarstwa

Dom wolnostojący w Szystowicach, Gmina Grabowiec. - SPRZEDANY

          Budynek jednorodzinny , wolnostojący, wybudowany pod koniec lat 80 –tych, częściowo wyremontowany w 2008r. Dom bardzo funkcjonalny i przestronny.

Wnętrze domu zostało podzielone na dwie strefy: strefę dzienną i nocną. W strefie dziennej - ogólnodostępnej znajduje się: 2 duże pokoje, kuchnia ze spiżarką, jadalnia, łazienka, wc, wiatrołap. Z jednego z pokoi można bezpośrednio wyjść na taras. Strefa nocna zlokalizowana jest na piętrze dokąd prowadzą ładnie wykonane schody. Znajdują się tam cztery pokoje (sypialnie) oraz łazienka. Wszystkie pomieszczenia na piętrze są bardzo przestronne co umożliwia bardzo wygodne z nich korzystanie. Jeden z pokoi  ma garderobę, inny zaś dostęp do balkonu od strony zachodniej.

Cześć gospodarcza domu znajduje się w podpiwniczenu budynku. Tu zlokalizowana jest m.in. kotłownia z piecem na paliwo stałe oraz uzdatniacz do wody.Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 180 m² (+strych i piwnica pod całością budynku)

 

 

Stolarka okienna: okna PCV.

Media: energia elektryczna, woda (ujęcie własne), szambo.

 

 

Działka 2800 m2  w części „budowlanej” ogrodzona i zagospodarowana – liczne nasadzenia drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na części kostka brukowa oraz trawnik.

Na terenie działki znajduje się wolnostojący, murowany budynek gospodarczy o powierzchni ok. 60 m².

Wjazd na posesję z drogi asfaltowej.

 

Nieruchomość położona w odległości ok.18 km od drogi Zamość – Hrubieszów (droga krajowa nr 74)  i 35 km od granic miasta Zamość.


SPRZEDANY


 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170