AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćDomy i Gospodarstwa

Dom w Świdnikach, Gmina Miączyn, działka 0,30 ha, SPRZEDANY!

Budynek mieszkalny, wolnostojący, na działce  o powierzchni 0,30ha. Dom murowany, ocieplony o powierzchni użytkowej ok. 50 m².  Nieruchomość położona w odległości 5 km od drogi Zamość – Hrubieszów (droga krajowa nr 74)  i 20 km od granic miasta Zamość.

Pomieszczenia: kuchnia połączona z salonem, pokój, łazienka, ganek (drewniany, dobudowany) .

Media:  prąd, woda (ujęcie własne), szambo.

Budynek został w 2019r. częściowo wyremontowany. Zakres prac to m.in. wymiana okien na PCV, nowe CO, wykonanie nowej wylewki wraz z ociepleniem i podłogami z deski sosnowej, wymiana drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, ocieplenie ścian od wewnątrz wraz z położeniem płyt karton-gips, ocieplenie stropu, drewniana podsufitka, kapitalny remont łazienki;

Dom sprzedawany jest wraz z większością wyposażenia widocznego na zdjęciach.

Na działce znajdują też budynki gospodarcze: murowana obora, drewniana stodoła, piwnica.

Nieruchomość w cichej i spokojnej okolicy, znakomity na weekendowe wypady za miasto jak również do całorocznego zamieszkania. W sąsiedztwie luźna zabudowa zagrodowa.SPRZEDANY!!!


Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170