AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćMieszkania i Lokale

Mieszkanie M 4 Zamość ul. Polna 60m2 SPRZEDANE!

Funkcjonalne i ustawne mieszkanie położone na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku, z  balkonem.

Pomieszczenia:  trzy pokoje (16,5,  12  i 10,5m2) , kuchnia ( 7,5m2), łazienka, wc, przedpokój;

Powierzchnia użytkowa: 60,19 m2

Pomieszczenie przynależne - piwnica: 10,76 m2

 

Forma własności: wyodrębniona własność z wykupionym udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, założona księga wieczysta.

Administracja budynku: Spółdzielnia im. J. Zamoyskiego w Zamościu

 

Czynsz: ok. 310zł (eksploatacja podstawowa, CO,  ciepła i zimna woda, wywóz nieczystości, fundusz remontowy,) – czynsz wyliczony dla 1 osoby.

 

Ogrzewanie i ciepła woda – z sieci miejskiej

 

W roku 2016 w mieszkaniu przeprowadzono częściowy remont, który obejmował. m.in.: wymianę drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, wymianę okien na PCV, remont instalacji elektrycznej, wymiana kaloryferów, położenie paneli podłogowych w pokojach, położenie glazury i terakoty w kuchni, wykonanie podwieszanych sufitów.

 

Stolarka okienna: okna PCV

 

Mieszkanie dobrze zlokalizowane. W bliskim sąsiedztwie przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa i gimnazjum, szpital, sieć sklepów, przystanki komunikacji miejskiej.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura. Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

 

 

MIESZKANIE SPRZEDANE!!!

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


 OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.


Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170