AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćMieszkania i Lokale

Mieszkanie 55 m2 Zamość -SPRZEDANE!

Funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze , które z jednej strony gwarantuje dobry, szybki dostęp do mieszkania, z drugiej gwarantuje poczucie komfortu osobom, które wykluczają zakup mieszkania na parterze ze względów bezpieczeństwa. Pierwsze — czyli niskie piętro, to nieoceniona korzyść dla rodzin z małymi dziećmi, a także osób starszych mających trudność z codziennym wchodzeniem na wyższe kondygnacje. Mieszkanie posiada balkon od strony zachodniej, a także piwnicę o powierzchni ok. 5 m2., w której bez trudu zmieści się rower czy dziecięcy wózek, nie zajmując tym samym powierzchni w mieszkaniu czy nie tarasując klatki schodowej.

 

Pomieszczenia:  trzy pokoje (16,5,   10  i  9,5m2) , kuchnia, łazienka, wc, przedpokój;

 

Powierzchnia użytkowa: 55,34 m2    (wraz z przynależną piwnicą: 60,27 m2)

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, udział w gruncie i częściach wspólnych budynku

Spółdzielnia : Spółdzielnia Mieszkaniowa im. W. Łukasińskiego w Zamościu

 

Ogrzewanie – z sieci miejskiej

Ciepła woda – z sieci miejskiej

Stolarka okienna: okna PCV

Czynsz: ok. 280 zł/m -c –lato, 480 zł/m-c -zima(m.in.: co, ciepła i zimna woda, sprzątanie klatki eksploatacja podstawowa, fundusz remontowy,).

 

 

W Zamościu trudno o lepszą lokalizację. Okolica cicha, do przystanków autobusowych kilka minut drogi piechotą. Prezentowany lokal to nie tylko doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi czy na spędzenie starości w komfortowej lokalizacji (bliskość sklepów, aptek, kościoła, przychodni). To także doskonała inwestycja „na przyszłość” dla rodziców, których dzieci wybiorą naukę w jednej z zamojskich szkół średnich lub wyższych. Jest to też dobra inwestycja dla osób kupujących opisywany lokal pod wynajem. Trzy niezależne pokoje, każdy nieprzechodni oraz oddzielna łazienka i ubikacja gwarantują optymalne, komfortowe warunki dla wynajmujących. W pobliżu plac zabaw, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy, bazarek, przystanki komunikacji miejskiej.

Klatka schodowa bezpieczna, zadbana.


 MIESZKANIE SPRZEDANE!