AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćMieszkania i Lokale

Cena 97 000 zł
lub 417 zł miesięcznie*

Lokal mieszkalny w Bodaczowie, pow. 39,5 m2, Cena: 97 000 zł

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o powierzchni 39,5 m2 położony na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku wielorodzinnego (budynek murowany, z cegły)

Lokal obejmuje jeden pokój oraz kuchnię, korytarz i łazienkę z wc.

Wejście do lokalu zrealizowane przez przedpokój, z którego dostępne są wszystkie pozostałe

pomieszczenia – brak pomieszczeń przechodnich; z przedpokoju dostępny jest pokój (20m2)  , kuchnia (13,5m2)  oraz łazienka z wc (z oknem do kuchni). Funkcjonalność pomieszczeń korzystna.

Stolarka okienna drewniana; stolarka drzwiowa zewnętrzna drewniana, wewnętrzna – płycinowa.

Ściany wykończone tynkiem gładkim z powłoką malarską, w tym lamperie oraz okładzinami typu płytka ceramiczna glazurowana.

Okładziny podłóg zróżnicowane - drewno/panel/terakota

Armatura łazienkowa typowa – przeciętnej jakości; w łazience umywalka, wanna oraz wc

kompakt. W kuchni zachowana kuchnia węglowa.

Lokal wyposażony w instalację elektryczną, wodociągową z sieci miejskiej, kanalizacyjną

z odprowadzeniem ścieków do sieci miejskiej, centralnego ogrzewania; ogrzewanie ciepłej wody termą elektryczną; brak instalacji gazowej.

 

Mieszkanie znajduje się w bloku dwupiętrowym z końca lat 70-tych, budynek dwuklatkowy, podpiwniczony; z lokalami użytkowymi na pierwszej kondygnacji (przyziemie). Stan techniczny budynku dobry -budynek w 2017 r. został docieplony i wykonano nową elewację

zewnętrzną (termomodernizacja). Okienka piwniczne i okna na klatkach schodowych zostały wymienione na PCV.

Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodociągową (z sieci gminnej), kanalizacyjną (gminną),centralnego ogrzewania; dostępny internet, telewizja kablowa i instalacja telefoniczna

 

Forma własności lokalu: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu, założona księga wieczysta.

Czynsz: ok. 320 zł/ m-c. (zawiera C.O. , fundusz remontowy , opłatę eksploatacyjną, zaliczkę na wodę, ścieki itp.)

Ciekawa lokalizacja m.in. dla osób przyjeżdżający często na Roztocze - umożliwia pobyt „u siebie” bez potrzeby wynajmu hotelu.

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

 Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.