AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćMieszkania i Lokale

Cena 98 000 zł
lub 421 zł miesięcznie*

Lokal mieszkalny Lubycza Królestwa ul. Reymonta 54 m2 cena 98 tys. zł.

Bezczynszowy lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze budynku  wielorodzinnego.

 

Pomieszczenia:  dwa pokoje (po 17,5m2), kuchnia (13 m2),  łazienka (3 m2), przedpokój

Powierzchnia użytkowa: 54,00 m2

Do mieszkania przynależy piwnica (22,7m2) oraz pomieszczenie gospodarcze (17,8m2)

Forma własności: lokal stanowiący odrębną nieruchomość, współudział w gruncie i częściach wspólnych budynku

.

 

Lokal po częściowym remoncie, który obejmował m.in.

- wymianę okien na PCV

- pełny remont łazienki z położeniem glazury, terakoty oraz zainstalowaniem białego montażu

 Media: przyłącze elektryczne i wodno-kanalizacyjne. Zaplanowano podłączeniu instalacji  gazowej w najbliższych dwóch latach – umożliwi to np. zainstalowanie pieca dwufunkcyjnego na paliwo płynne.

C.O.: piec na paliwo stałe,

C.W. : bojler (woda podgrzewana elektrycznie lub przy użyciu pieca).

 

Mieszkanie wolne od zaraz.

Z utrzymaniem lokalu wiążą się jedynie opłaty za media wg zużycia oraz podatek od nieruchomości.

Właściciel mieszkania w ramach udziałów w gruncie ma do dyspozycji budynek gospodarczy oraz grunt możliwy do wykorzystania jako ogródek warzywny.

 

 Budynek zlokalizowany w  Lubyczy Królewskiej w powiecie tomaszowskim. Lubycza Królewska jest bardzo ciekawym i urokliwym miejscem. Otoczona lasami, w  sąsiedztwie rzeka Łukawica, nieco dalej Południoworoztoczański  Park Krajobrazowy,  a w nim pagórki, doliny, wąwozy i najwyższe wzniesienia roztoczańskie. Dzięki temu jest to idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku  blisko natury, z dala od miejskiego szumu. Można tu spędzić spokojny urlop korzystając z mikroklimatu Roztocza oraz atrakcji Lubyczy Królewskiej.


Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.


OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.


Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

*Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.