AGENCJA NIERUCHOMOŚCI
LOKUM

22-400 Zamość
ul. Odrodzenia 7
tel. 84 627 85 85
kom. 505 131 800
kom. 535 312 682
poczta@lokum-zamosc.pl
 

Jak do nas dojechać?

Mapka dojazdowa

Kliknij aby powiększyćDomy i Gospodarstwa

Cena 850 000 zł
lub 3 652 zł miesięcznie*

Komfortowy dom Zamość ul. Malownicza

Komfortowy budynek jednorodzinny, wolnostojący, wybudowany w 2007 roku. Dom parterowy, z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony o nowoczesnej, zgrabnej bryle, z garażem jednostanowiskowym.

Na parterze znajduje się obszerny salon z częścią jadalną, kuchnią, funkcjonalną spiżarką, dwa pokoje, łazienka z  wc , wiatrołap. Otwarta na ogród przestrzeń dzienna, łącząca w sobie salon, jadalnię i kuchnię zaprasza mieszkańców do spędzenia czasu wspólnie. Niewątpliwym atutem jest urokliwy taras, który pozwala na odpoczynek w otoczeniu zieleni. Z tarasu jest zejście do ogrodu na tyłach domu. Z poziomu parteru  na poddasze prowadzą szerokie, solidne dębowe schody. Klatka schodowa świetnie doświetlona – odpowiednio światłem dziennym jak również, po zapadnięciu zmroku nastrojowym, wielopunktowym podświetleniem led. Na poddaszu znajdują się 3 sypialnie  oraz przestronna łazienka z wc.  Jedna z sypialni dysponuje wyjściem na balkon, kolejna zaś posiada wejście na ciekawie urządzony strych (m.in. dodatkowy pokój dla dzieci).

Część gospodarcza domu znajduje się w piwnicy. Jest tu m.in. obszerna siłownia, pralnia, warsztat oraz kotłownia. Budynek ogrzewany jest za pomocą energooszczędnego kotła na paliwo stałe (ekogroszek, węgiel) z podajnikiem oraz zasobnikiem do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Część domu posiada ogrzewanie podłogowe. Budynek podłączony jest do wodociągu miejskiego oraz wyposażony jest w stację uzdatniania wody.

Niewątpliwym atutem domu jest profesjonalne kino domowe (mające szczególne znaczenie w czasach pandemii. Wnętrze budynku charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, elegancka aranżacja pomieszczeń bardzo dobrze komponuje się ze stolarką drzwiową, drewnianymi podłogami, eleganckimi schodami. W łazienkach wysokiej jakości glazura i terakota.

Dom wybudowany na bazie projektu „Krab” Firmy Projektowej Archeton. Budynek ocieplony, otynkowany, kryty blacho dachówką. Wyposażony w instalację elektryczną, wodociagową, kanalizacyjną, alarmową, telekomunikacyjną  oraz odgromową.

Stolarka okienna: okna PCV z okleiną jednostronną, zabezpieczone moskitierą, z żaluzjami i plisami okiennymi.

Powierzchnia całkowita: ok. 300 m2

Powierzchnia użytkowa (bez piwnicy): ok. 140 m2

Powierzchnia zabudowy: 125,47 m2

Działka o powierzchni  798 m2 o wymiarach ok. 28 x 29 m., z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych, owocowych, na pozostałej części kostka brukowa oraz trawnik

Nieruchomość ogrodzona, wyposażona w automatyczną bramę wjazdową oraz furtki po obu stronach posesji z  domofonem. Całość bardzo zadbana, zastosowano szereg niebanalnych rozwiązań aby zapewnić wygodę i komfort codziennego użytkowania.


Stan prawny nieruchomości: założona księga wieczysta, brak jakichkolwiek obciążeń.


Dom położony na uboczu, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, z dala od zgiełku miasta a jednocześnie z możliwością szybkiego dojazdu do centrum miasta. Cena zawiera zabudowę stała, sprzęt AGD oraz większość znajdującego się w domu wyposażenia. Dom przygotowany do zamieszkania bez większych nakładów finansowych.

 

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się z przedstawicielem biura.

Od osób kupujących nie pobieramy wynagrodzenia.

Kupujący otrzymuje pełne wsparcie w transakcji i nie ponosi kosztów wynagrodzenia.

Gwarantujemy bezpieczną, rzeczowo-prawną obsługę transakcji.

 

OFERUJEMY  BEZPŁATNĄ   I  PROFESJONALNĄ  POMOC  W  WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ  OFERTY  KREDYTOWEJ.  PONAD 25  BANKÓW W JEDNYM MIEJSCU.

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznawana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

 

Informujemy iż wszystkie materiały oraz zdjęcia znajdujące się na naszych stronach są naszego autorstwa, stanowią własność Agencji Nieruchomości LOKUM i prawa autorskie są zastrzeżone. Kopiowanie, przetwarzanie czy też rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody jest zabronione, jak również stanowi naruszenie praw autorskich, co za tym idzie będzie zgłaszane odpowiednim organom. Podstawa prawna Dz.U. 94 nr24, poz 83, spros.: Dz.U. 94 nr43, poz 170

 *Uprzejmie informujemy, że ostateczny kształt oferty kredytowej jest wyłączną decyzją banku, opartą na analizie indywidualnej sytuacji Klienta, dlatego też zaproponowane Klientowi wartość kredytu oraz wysokość raty mogą się różnić od obliczeń dokonanych przez kalkulator. W ocenie zdolności kredytowej bank bierze pod uwagę m.in. dochód wnioskodawcy i stan spłaty jego dotychczasowych zobowiązań. Szczegóły oferty u doradcy finansowego.

Wyliczenia własne na podstawie parametrów: kredyt w PLN, okres kredytowania 30 lat, LTV 90% (wkład własny 10%), prowizja 0%, oprocentowanie zmienne (wibor + marża), dla potrzeb symulacji ustalone na poziomie 4,00%. Wysokość raty nie uwzględnia opłat okołokredytowych: ubezpieczenia pomostowego do czasu prawomocnego wpisu hipoteki w Księdze Wieczystej, ubezpieczenia niskiego wkładu, ubezpieczenia na życie, kosztów prowadzenia rachunku bankowego, opłat notarialnych.